V300LA40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V300LA40APX10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V300LA40APX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V300LA40APX10
Αριθμός εξαρτήματος V300LA40APX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 145776 pcs Φύλλο δεδομένων V300LA40APX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 405V Μέγιστη AC Volts 300V
Ενέργεια 165J Λεπτομερής περιγραφή 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 800pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V300LA40A
V300LA40A
Σε απόθεμα: 3960 pcs
Κατεβάστε: V300LA40A.pdf
RFQ
V300LA40AP
V300LA40AP
Κατεβάστε: V300LA40AP.pdf
RFQ
V300LA4
V300LA4
Περιγραφή: VARISTOR 470V 1.2KA DISC 7MM