V3.5MLA0805LNH
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V3.5MLA0805LNH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 5.35V 40A 0805
Φύλλα δεδομένων: 1.V3.5MLA0805LNH.pdf2.V3.5MLA0805LNH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V3.5MLA0805LNH Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 5.35V 40A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 462488 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V3.5MLA0805LNH.pdf2.V3.5MLA0805LNH.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 5.35V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 3.7V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 7V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Αλλα ονόματα F3811TR
V3.5MLA0805LNH-ND
V35MLA0805LNH
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 3.5V
Μέγιστη AC Volts 2.5V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.10J
Λεπτομερής περιγραφή 5.35V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1380pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V3.5MLA0805LA
V3.5MLA0805LA
Κατεβάστε: V3.5MLA0805LA.pdf
RFQ
V3.5MLA0805LNHAUTO
V3.5MLA0805LNHAUTO