V27ZT2PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 500A DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V27ZT2PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V27ZT2PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 27V 500A DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 292631 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά ZT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 22V Μέγιστη AC Volts 17V
Ενέργεια 2.5J Λεπτομερής περιγραφή 27V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 500A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 3850pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V27ZT60
V27ZT60
Περιγραφή: VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V27ZT60.pdf
RFQ
V27ZT2
V27ZT2
Κατεβάστε: V27ZT2.pdf
RFQ
V27ZT1
V27ZT1
Περιγραφή: VARISTOR 27V 250A DISC 7MM
Κατεβάστε: V27ZT1.pdf
V27ZT4
V27ZT4
Περιγραφή: VARISTOR 27V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V27ZT4.pdf
V27ZT2P
V27ZT2P