V27ZC60PX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V27ZC60PX10
Αριθμός εξαρτήματος V27ZC60PX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 27V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 159340 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V Σειρά ZC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 22V Μέγιστη AC Volts 17V
Ενέργεια 120J Λεπτομερής περιγραφή 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 13000pF @ 1MHz