V275LC4PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V275LC4PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V275LC4PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 384945 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 369V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια 23J Λεπτομερής περιγραφή 430V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 80pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V275LC40CPX2855
V275LC40CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V275LC40CPX2855.pdf
RFQ
V275LS10CPX2855
V275LS10CPX2855
Περιγραφή: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε: V275LS10CPX2855.pdf
RFQ
V275LC4P
V275LC4P