V275LC40BPX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V275LC40BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V275LC40BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 170635 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 421V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 389V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 453V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 369V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια 140J Λεπτομερής περιγραφή 421V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V275LC40CPX680
V275LC40CPX680
Περιγραφή: VARISTOR 421V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V275LC40CPX680.pdf
RFQ
V275LC40BPX2855
V275LC40BPX2855
Κατεβάστε:
RFQ
V275LC40B
V275LC40B