V275LA40APX10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LA40APX10 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V275LA40APX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V275LA40APX10
Αριθμός εξαρτήματος V275LA40APX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 180789 pcs Φύλλο δεδομένων V275LA40APX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F11296
V275LA40APX10-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 369V
Μέγιστη AC Volts 275V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 140J
Λεπτομερής περιγραφή 430V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V275LA40BPX10
V275LA40BPX10
Περιγραφή: VARISTOR 421V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V275LA40BPX10.pdf
RFQ
V275LA40A
V275LA40A
Κατεβάστε: V275LA40A.pdf
RFQ
V275LA40AP
V275LA40AP
Κατεβάστε: V275LA40AP.pdf
V275LA40BP
V275LA40BP
Κατεβάστε: V275LA40BP.pdf
V275LA2P
V275LA2P
Περιγραφή: VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε: V275LA2P.pdf
V275LA4
V275LA4
Περιγραφή: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM