V270ZU05P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: V270ZU05P
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 400A DISC 5MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V270ZU05P
Αριθμός εξαρτήματος V270ZU05P Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 400A DISC 5MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 284713 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά ZU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 5mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 225V Μέγιστη AC Volts 175V
Ενέργεια 7.5J Λεπτομερής περιγραφή 270V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 400A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 920pF @ 1MHz