V26MLA1210A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V26MLA1210A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 34V 300A 1210
Φύλλα δεδομένων: 1.V26MLA1210A.pdf2.V26MLA1210A.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V26MLA1210A
Αριθμός εξαρτήματος V26MLA1210A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 34V 300A 1210 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 99910 pcs Φύλλο δεδομένων 1.V26MLA1210A.pdf2.V26MLA1210A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 34V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 38.5V Σειρά MLA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση 1210 (3225 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 1.2J Λεπτομερής περιγραφή 34V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1210 (3225 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 300A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1480pF @ 1MHz