V250LC40BPX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V250LC40BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V250LC40BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 156762 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 383.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 354V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 413V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 130J Λεπτομερής περιγραφή 383.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz