V250LA40CPX620
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LA40CPX620 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 383.5V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V250LA40CPX620.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V250LA40CPX620 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 383.5V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94043 pcs Φύλλο δεδομένων V250LA40CPX620.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 383.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 354V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 413V Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F5382
V250LA40CPX620-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 300J Λεπτομερής περιγραφή 383.5V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 7000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V250LC10PX2855
V250LC10PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 390V 2.5KA DISC 10MM
Κατεβάστε:
RFQ
V250LA40C
V250LA40C
Περιγραφή: VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM