V250LA40APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V250LA40APX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V250LA40APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V250LA40APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138301 pcs Φύλλο δεδομένων V250LA40APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 330V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 130J Λεπτομερής περιγραφή 390V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V250LA40CP
V250LA40CP
Περιγραφή: VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 155801 pcs
Κατεβάστε: V250LA40CP.pdf
RFQ
V250LA2PX2855
V250LA2PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 410V 1.2KA DISC 7MM
Κατεβάστε:
RFQ
V250LA40AP
V250LA40AP
Κατεβάστε: V250LA40AP.pdf
V250LA40APX10
V250LA40APX10
Κατεβάστε: V250LA40APX10.pdf
V250LA40A
V250LA40A