V230LT10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V230LT10CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: V230LT10CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V230LT10CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 162269 pcs Φύλλο δεδομένων V230LT10CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά C-III
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 230V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 60J
Λεπτομερής περιγραφή 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 3.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 20pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V230LS4PX2855
V230LS4PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 409377 pcs
Κατεβάστε: V230LS4PX2855.pdf
RFQ
V230LT10CP
V230LT10CP
Κατεβάστε: V230LT10CP.pdf
RFQ
V230LT10
V230LT10
Περιγραφή: VARISTOR 360V 2.5KA DISC 10MM