V230LA4PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V230LA4PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V230LA4PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 346963 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 300V Μέγιστη AC Volts 230V
Ενέργεια 20J Λεπτομερής περιγραφή 360V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 100pF @ 1MHz