V22ZS3PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V22ZS3PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V22ZS3PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V22ZS3PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 186659 pcs Φύλλο δεδομένων V22ZS3PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 22V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 19.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 24.2V Σειρά ZS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 18V Μέγιστη AC Volts 14V
Ενέργεια 4.0J Λεπτομερής περιγραφή 22V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 14730pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V22ZT05P
V22ZT05P
Περιγραφή: VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Σε απόθεμα: 485313 pcs
Κατεβάστε: V22ZT05P.pdf
RFQ
V22ZS3P
V22ZS3P
Κατεβάστε: V22ZS3P.pdf
RFQ
V22ZS2
V22ZS2
Περιγραφή: VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Κατεβάστε: V22ZS2.pdf
V22ZT1
V22ZT1
Περιγραφή: VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Κατεβάστε: V22ZT1.pdf
V22ZS2PX2855
V22ZS2PX2855
Κατεβάστε: V22ZS2PX2855.pdf
V22ZT1P
V22ZT1P
Κατεβάστε: V22ZT1P.pdf
V22ZS3
V22ZS3