V22ZC1PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 22V 250A DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V22ZC1PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V22ZC1PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 22V 250A DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 414244 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 22V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 19.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 24.2V Σειρά ZC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 18V Μέγιστη AC Volts 14V
Ενέργεια 0.90J Λεπτομερής περιγραφή 22V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 250A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2375pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V22ZC1PX1347
V22ZC1PX1347
Κατεβάστε:
RFQ
V22ZC2
V22ZC2
Περιγραφή: VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Κατεβάστε: V22ZC2.pdf
RFQ
V22ZC3P
V22ZC3P
Περιγραφή: VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM
Κατεβάστε: V22ZC3P.pdf
V22ZA3PX2855
V22ZA3PX2855
Κατεβάστε:
V22ZC3
V22ZC3