V20E625L2T7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E625L2T7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E625L2T7
Αριθμός εξαρτήματος V20E625L2T7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4234 pcs Φύλλο δεδομένων V20E625L2T7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 825V Μέγιστη AC Volts 625V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 400J
Λεπτομερής περιγραφή 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 250pF @ 1MHz