V20E320L1T7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E320L1T7.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E320L1T7
Αριθμός εξαρτήματος V20E320L1T7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 510V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5760 pcs Φύλλο δεδομένων V20E320L1T7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 510V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 459V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 561V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 420V Μέγιστη AC Volts 320V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 273J
Λεπτομερής περιγραφή 510V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 750pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E320AUTO2T
V20E320AUTO2T
Περιγραφή: RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Σε απόθεμα: 113829 pcs
Κατεβάστε: V20E320AUTO2T.pdf
RFQ
V20E320L1T
V20E320L1T
Σε απόθεμα: 4243 pcs
Κατεβάστε: V20E320L1T.pdf
RFQ
V20E320P
V20E320P
Κατεβάστε: V20E320P.pdf
V20E320PL1A7
V20E320PL1A7
Κατεβάστε: V20E320PL1A7.pdf
V20E320
V20E320