V20E275PL2A7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E275PL2A7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E275PL2A7
Αριθμός εξαρτήματος V20E275PL2A7 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 147782 pcs Φύλλο δεδομένων V20E275PL2A7.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 430V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 387V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 473V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 350V Μέγιστη AC Volts 275V
Ενέργεια 190J Λεπτομερής περιγραφή 430V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E275P
V20E275P