V20E250PL2B1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E250PL2B1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E250PL2B1
Αριθμός εξαρτήματος V20E250PL2B1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 390V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 190442 pcs Φύλλο δεδομένων V20E250PL2B1.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 390V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 351V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 429V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 320V Μέγιστη AC Volts 250V
Ενέργεια 170J Λεπτομερής περιγραφή 390V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E250PL2T
V20E250PL2T
Σε απόθεμα: 151823 pcs
Κατεβάστε: V20E250PL2T.pdf
RFQ
V20E25AUTO
V20E25AUTO
Περιγραφή: VARISTOR 39V 5KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V20E25AUTO.pdf
RFQ
V20E250P
V20E250P