V20E230PL2B1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V20E230PL2B1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E230PL2B1
Αριθμός εξαρτήματος V20E230PL2B1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 173179 pcs Φύλλο δεδομένων V20E230PL2B1.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 360V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 324V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 396V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 300V Μέγιστη AC Volts 230V
Ενέργεια 160J Λεπτομερής περιγραφή 360V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1100pF @ 1MHz