V20E14AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V20E14AUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 22V 5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: 1.V20E14AUTO.pdf2.V20E14AUTO.pdf3.V20E14AUTO.pdf4.V20E14AUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E14AUTO
Αριθμός εξαρτήματος V20E14AUTO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 22V 5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση βαρίστορ (τύπος) 22V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 19.8V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 24.2V Σειρά Automotive, AEC-Q200, AUMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Αλλα ονόματα F6390 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 16V
Μέγιστη AC Volts 14V Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 28J
Λεπτομερής περιγραφή 22V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 22200pF @ 1MHz