V20E130PL1T1
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
Φύλλα δεδομένων: V20E130PL1T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V20E130PL1T1
Αριθμός εξαρτήματος V20E130PL1T1 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151333 pcs Φύλλο δεδομένων V20E130PL1T1.pdf
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Λεπτομερής περιγραφή Varistor Circuit
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V20E140
V20E140
Περιγραφή: VARISTOR 220V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 4648 pcs
Κατεβάστε: V20E140.pdf
RFQ
V20E130P
V20E130P
Περιγραφή: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM