V18ZT40PX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V18ZT40PX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V18ZT40PX10
Αριθμός εξαρτήματος V18ZT40PX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 144886 pcs Φύλλο δεδομένων V18ZT40PX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 16.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 19.8V Σειρά ZT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 14V Μέγιστη AC Volts 10V
Ενέργεια 80J Λεπτομερής περιγραφή 18V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 22000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V18ZU1PX2855
V18ZU1PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Σε απόθεμα: 331095 pcs
Κατεβάστε: V18ZU1PX2855.pdf
RFQ
V18ZU05PX2855
V18ZU05PX2855
Περιγραφή: VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
Κατεβάστε: V18ZU05PX2855.pdf
RFQ
V18ZT40P
V18ZT40P