V18ZS3PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V18ZS3PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V18ZS3PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V18ZS3PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 234131 pcs Φύλλο δεδομένων V18ZS3PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 16.2V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 19.8V Σειρά ZS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 14V Μέγιστη AC Volts 10V
Ενέργεια 3.5J Λεπτομερής περιγραφή 18V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 18870pF @ 1MHz