V18MLA1206NHAUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA1206NHAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 25V 150A 1206
Φύλλα δεδομένων: 1.V18MLA1206NHAUTO.pdf2.V18MLA1206NHAUTO.pdf3.V18MLA1206NHAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V18MLA1206NHAUTO Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 25V 150A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση βαρίστορ (τύπος) 25V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 22V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 28V Σειρά Automotive, AEC-Q200, MLA AUTO
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric)
Αλλα ονόματα V18MLA1206NHAUTO-ND
V18MLA1206NHAUTOTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 18V
Μέγιστη AC Volts 14V Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 0.40J
Λεπτομερής περιγραφή 25V 150A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric) Τρέχουσα - Επιτάχυνση 150A
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1050pF @ 1MHz