V18MLA0805LNT
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V18MLA0805LNT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 25V 40A 0805
Φύλλα δεδομένων: V18MLA0805LNT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V18MLA0805LNT
Αριθμός εξαρτήματος V18MLA0805LNT Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 25V 40A 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 479736 pcs Φύλλο δεδομένων V18MLA0805LNT.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 25V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 22V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 28V Σειρά MLA
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 18V Μέγιστη AC Volts 14V
Ενέργεια 0.10J Λεπτομερής περιγραφή 25V 40A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0805 (2012 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 40A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 180pF @ 1MHz