V175LU20APX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V175LU20APX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V175LU20APX10
Αριθμός εξαρτήματος V175LU20APX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158859 pcs Φύλλο δεδομένων V175LU20APX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά LU
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 225V Μέγιστη AC Volts 175V
Ενέργεια 90J Λεπτομερής περιγραφή 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1400pF @ 1MHz