V175LT20APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V175LT20APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V175LT20APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 134303 pcs Φύλλο δεδομένων V175LT20APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 225V Μέγιστη AC Volts 175V
Ενέργεια 90J Λεπτομερής περιγραφή 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1400pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V175LT20CPX425
V175LT20CPX425
Περιγραφή: VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 98552 pcs
Κατεβάστε: V175LT20CPX425.pdf
RFQ
V175LT2
V175LT2
Περιγραφή: VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM