V175LA2PX1347
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V175LA2PX1347
Αριθμός εξαρτήματος V175LA2PX1347 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 318618 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 225V Μέγιστη AC Volts 175V
Ενέργεια 15J Λεπτομερής περιγραφή 270V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 130pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V175LA20CPX425
V175LA20CPX425
Περιγραφή: VARISTOR 266V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε:
RFQ
V175LA2P
V175LA2P