V175LA20APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V175LA20APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143706 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 270V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 243V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 297V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 225V Μέγιστη AC Volts 175V
Ενέργεια 90J Λεπτομερής περιγραφή 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1400pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V175LA20AP
V175LA20AP
Κατεβάστε: V175LA20AP.pdf
RFQ
V175LA20CP
V175LA20CP
Περιγραφή: VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V175LA20CP.pdf
RFQ
V175LA20CPX2855
V175LA20CPX2855
Κατεβάστε: V175LA20CPX2855.pdf
V175LA20A
V175LA20A