V16MLA0603NA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V16MLA0603NA
Αριθμός εξαρτήματος V16MLA0603NA Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 314979 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά MLA Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση - Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V16016 BK005
V16016 BK005
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 4COND 16AWG BLK SHLD 100'
Σε απόθεμα: 468 pcs
Κατεβάστε: V16016 BK005.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 4COND 12AWG BLK SHLD 100'
Σε απόθεμα: 344 pcs
Κατεβάστε: V16012 BK005.pdf
RFQ
V16MLA0603A
V16MLA0603A
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CABLE 4COND 10AWG BLK SHLD 100'
Σε απόθεμα: 232 pcs
V1621C26
V1621C26
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Κατεβάστε: V1621C26.pdf
V16MLA0603H
V16MLA0603H
Κατεβάστε:
Περιγραφή: CABLE 4COND 14AWG BLK SHLD 100'
Σε απόθεμα: 366 pcs
Περιγραφή: CABLE 4COND 8AWG BLACK SHLD 100'
Σε απόθεμα: 161 pcs
V1633C26BYOMI
V1633C26BYOMI
Κατασκευαστές: Omron
Περιγραφή: SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Κατεβάστε: V1633C26BYOMI.pdf
V164KR
V164KR
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: RF ANT 169MHZ WHIP STR KR CONN
Κατεβάστε: V164KR.pdf
V164BN
V164BN
Περιγραφή: RF ANT 169MHZ WHIP STR BN CONN
Κατεβάστε: V164BN.pdf
V16MLA0603NH
V16MLA0603NH
Περιγραφή: VARISTOR 0603
Κατεβάστε: V16MLA0603NH.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών