V151HA32X2749
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 25KA DISC 32MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
180 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V151HA32X2749
Αριθμός εξαρτήματος V151HA32X2749 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 25KA DISC 32MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9719 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά HA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 32mm, Formed Tabs
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Screw Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Ενέργεια 220J Λεπτομερής περιγραφή 240V 25kA Varistor 1 Circuit Screw Mount Disc 32mm, Formed Tabs
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 25kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 4000pF @ 1MHz