V150LT5PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Φύλλα δεδομένων: V150LT5PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150LT5PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V150LT5PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 302271 pcs Φύλλο δεδομένων V150LT5PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Ενέργεια 25J Λεπτομερής περιγραφή 240V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 360pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150LTX20B
V150LTX20B
Περιγραφή: VARISTOR 227.5V 6.5KA DISC 20MM
Σε απόθεμα: 995 pcs
Κατεβάστε: V150LTX20B.pdf
RFQ
V150LT5
V150LT5