V150LC20BPX10
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V150LC20BPX10.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150LC20BPX10
Αριθμός εξαρτήματος V150LC20BPX10 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 139669 pcs Φύλλο δεδομένων V150LC20BPX10.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 229.5V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 243V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Ενέργεια 80J Λεπτομερής περιγραφή 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1600pF @ 1MHz