V150LC1PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
Φύλλα δεδομένων: V150LC1PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
9000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V150LC1PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V150LC1PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373272 pcs Φύλλο δεδομένων V150LC1PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 250V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 225V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 275V Σειρά LC
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Ενέργεια 13J Λεπτομερής περιγραφή 250V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 1.2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 150pF @ 1MHz