V150LA20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V150LA20APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V150LA20APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151090 pcs Φύλλο δεδομένων V150LA20APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Ενέργεια 80J Λεπτομερής περιγραφή 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1600pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150LA20A
V150LA20A
Σε απόθεμα: 4478 pcs
Κατεβάστε: V150LA20A.pdf
RFQ
V150LA20BPX10
V150LA20BPX10
Περιγραφή: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Κατεβάστε: V150LA20BPX10.pdf
RFQ
V150LA20BP
V150LA20BP
Κατεβάστε: V150LA20BP.pdf
V150LA20AP
V150LA20AP