V150LA10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA10CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V150LA10CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V150LA10CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 138450 pcs Φύλλο δεδομένων V150LA10CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά C-III
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 150V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 100J
Λεπτομερής περιγραφή 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 5000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V150LA2
V150LA2
Περιγραφή: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM
Σε απόθεμα: 4465 pcs
Κατεβάστε: V150LA2.pdf
RFQ
V150LA10CP
V150LA10CP
Κατεβάστε: V150LA10CP.pdf
RFQ
V150LA10C
V150LA10C