V14P300L1T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14P300L1T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14P300L1T
Αριθμός εξαρτήματος V14P300L1T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5956 pcs Φύλλο δεδομένων V14P300L1T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 385V Μέγιστη AC Volts 300V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 125J
Λεπτομερής περιγραφή 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1MHz