V14P150PX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14P150PX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14P150PX2855
Αριθμός εξαρτήματος V14P150PX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 132501 pcs Φύλλο δεδομένων V14P150PX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Ενέργεια 60J Λεπτομερής περιγραφή 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 800pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14P150P
V14P150P