V14E510L2A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E510L2A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E510L2A
Αριθμός εξαρτήματος V14E510L2A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4807 pcs Φύλλο δεδομένων V14E510L2A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 820V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 738V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 902V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 670V Μέγιστη AC Volts 510V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 185J
Λεπτομερής περιγραφή 820V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 200pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14E510
V14E510