V14E385PL1T5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E385PL1T5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E385PL1T5
Αριθμός εξαρτήματος V14E385PL1T5 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 620V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 270508 pcs Φύλλο δεδομένων V14E385PL1T5.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 620V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 558V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 682V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 505V Μέγιστη AC Volts 385V
Ενέργεια 150J Λεπτομερής περιγραφή 620V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 360pF @ 1MHz