V14E300PL1T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E300PL1T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E300PL1T
Αριθμός εξαρτήματος V14E300PL1T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 255066 pcs Φύλλο δεδομένων V14E300PL1T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 470V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 423V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 517V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 385V Μέγιστη AC Volts 300V
Ενέργεια 125J Λεπτομερής περιγραφή 470V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 400pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14E300AUTO
V14E300AUTO
Περιγραφή: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Σε απόθεμα: 161270 pcs
Κατεβάστε: V14E300AUTO.pdf
RFQ
V14E300
V14E300