V14E150L2B
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E150L2B.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E150L2B
Αριθμός εξαρτήματος V14E150L2B Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4595 pcs Φύλλο δεδομένων V14E150L2B.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 200V Μέγιστη AC Volts 150V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 60J
Λεπτομερής περιγραφή 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 800pF @ 1MHz