V14E130L2T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V14E130L2T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V14E130L2T
Αριθμός εξαρτήματος V14E130L2T Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5136 pcs Φύλλο δεδομένων V14E130L2T.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 184.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 225.5V Σειρά UltraMOV™
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 170V Μέγιστη AC Volts 130V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 50J
Λεπτομερής περιγραφή 205V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V14E130
V14E130