V140LT10APX2855
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V140LT10APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V140LT10APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 216522 pcs Φύλλο δεδομένων V140LT10APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 180V Μέγιστη AC Volts 140V
Ενέργεια 42J Λεπτομερής περιγραφή 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 900pF @ 1MHz