V140LA20APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V140LA20APX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V140LA20APX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 144672 pcs Φύλλο δεδομένων V140LA20APX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V Σειρά LA
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 180V Μέγιστη AC Volts 140V
Ενέργεια 75J Λεπτομερής περιγραφή 220V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1750pF @ 1MHz