V130LTX10A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LTX10A Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 206V 4.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V130LTX10A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του V130LTX10A
Αριθμός εξαρτήματος V130LTX10A Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 206V 4.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4949 pcs Φύλλο δεδομένων V130LTX10A.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 206V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 184V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 228V Σειρά LT
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 175V Μέγιστη AC Volts 130V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ενέργεια 38J
Λεπτομερής περιγραφή 206V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 4.5kA