V130LT10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LT10CPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Φύλλα δεδομένων: V130LT10CPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V130LT10CPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123337 pcs Φύλλο δεδομένων V130LT10CPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 184.5V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 225.5V Σειρά C-III
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 14mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη AC Volts 130V Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια 80J
Λεπτομερής περιγραφή 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1000pF @ 1MHz