V130LS20BPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LS20BPX2855 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Φύλλα δεδομένων: V130LS20BPX2855.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος V130LS20BPX2855 Κατασκευαστής Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 133567 pcs Φύλλο δεδομένων V130LS20BPX2855.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 205V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 190V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 220V Σειρά LS
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 175V Μέγιστη AC Volts 130V
Ενέργεια 70J Λεπτομερής περιγραφή 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 6.5kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 1900pF @ 1MHz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
V130LS20BP
V130LS20BP